Rafał Rudewicz

7 sierpnia 2021

Inna Sieć Newsletter


PLNOG ONLINE 21 – 22 Września

Aktualności | 0 komentarzy

Już tej jesieni, w dniach 21-22 września odbędzie się druga edycja wirtualnego spotkania PLNOG Online 2.
Plnog 2021 2 edycja online 21 i 22 września

i 3 Spis treści

Już tej jesieni, w dniach 21-22 września odbędzie się druga edycja wirtualnego spotkania PLNOG Online 2. Konferencja PLNOG jest największym wydarzeniem branżowym w Polsce, pozwalającym na wymianę doświadczeń, budzącym dyskusje dotyczące rynku, oraz stwarzającą okazję do nieustannej pracy nad rozwojem branży ICT i ISP w Polsce. Każda kolejna edycja przynosi ze sobą coraz większą liczbę uczestników i ekspertów z całego świata.

Czym zaskoczy nas tym razem?

W agendzie znajdą się tematy z zakresu:
  • Telemetria i automatyzacja sieci
  • Bezpieczeństwo sieci i ataki DDoS
  • SDN
  • Zastosowania Cloudowe i DevOps
  • Sztuczna Inteligencja, service providers
  • Automatyzacja
  • LTE, wyzwania sieci komórkowych, 5G
Bez wątpienia tegoroczna edycja będzie zaskakująca i pełna nowinek telekomunikacyjnych. Warto zatem wyczekiwać kolejnych tematów oraz niesamowitych prelegentów zarówno z Polski jak i zza granicy.

Chciałbyś zostać prelegentem?

Jeżeli przyszłość technologii bliska jest Twojemu sercu, Twoje życie powiązane jest z nowymi technologiami, a Ty nieustannie wyszukujesz nowinek informacyjno-programowych i zastanawiasz się jak ulepszyć telekomunikację, jesteś osobą, która idealnie nadaje się na zostanie naszym prelegentem! Więcej informacji znajdziesz tu: https://plnog.pl/pl/call-for-papers/

ZNIŻKA DLA SPOŁECZNOŚCI INNA SIEĆ:

Pamiętaj, aby zaznaczyć 21-22 września w swoim kalendarzu i podczas rejestracji skorzystaj z kodu uprawniającego do 15% zniżki na bilety – innasiec15. Do zobaczenia na konferencji!
Rafał Rudewicz

Rafał Rudewicz

Specjalizuję się w rozwiązaniach Enterprise oraz Service Provider. Projektuję, wdrażam oraz naprawiam sieci dla największych firm na świecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *