O blogu

Inna sieć i o mnie.

Rafał Rudewicz

CEO & Founder

O mnie

Mąż, tata, bloger

Niezmiernie mi miło, że chcesz mnie poznać bliżej.

Nazywam się Rafał Rudewicz, jestem  autorem bloga Inna Sieć.pl, miejsca dedykowanego pasjonatom sieci komputerowych i technologii. Moja droga zawodowa od pierwszej linii w NOC do pracy jako Subject Matter Expert w obszarze IP/MPLS była pełna wyzwań i możliwości zgłębiania najbardziej zaawansowanych aspektów dziedziny sieci.

Praca nad profesjonalnymi projektami stanowi dla mnie nie tylko codzienny obowiązek, lecz również główne źródło inspiracji do dzielenia się wiedzą na łamach tego bloga.

Poza światem technologii kieruję swoją uwagę na najważniejsze wartości w życiu — rodzinę. Spędzanie czasu z żoną, córeczką oraz naszymi wiernymi czworonożnymi przyjaciółmi, koką, skadi i cisco, to dla mnie niezwykła przyjemność i równowaga w codzienności.

Ostatnio wiele energii poświęcam automatyzacji — zarówno w obszarze sieci komputerowych, jak i działań w życiu prywatnym oraz wokół bloga. Stałe dążenie do efektywności i doskonalenia procesów towarzyszy mi na każdym kroku.

Zapraszam Cię serdecznie do odkrywania razem ze mną fascynującego świata sieci komputerowych oraz do wspólnej podróży po nowoczesnych technologiach. 

Bądź częścią tej  podróży — razem budujemy społeczność Inna Sieć!

Moja historia
w latach

L
Logo Nokia

Pierwsza praca w sieciach

Luty 20216 – Service Analyst w Nokia

L

Powstaje blog Inna Sieć

Kwiecień 2017

L

Druga Praca w sieciach

Sierpień 2018 –  Network Engineer w Atos

L

Zakładam firmę Runpackets

Styczeń 2021 – One Man Army w RunPackets

L
borg5 logo

Trzecia praca w sieciach

Styczeń 2021 – Network Design Engineer w Borg5

L

Dołączam do społeczności

Cisco Insider Champion 2022/23