Rafał Rudewicz

16 kwietnia 2024

Inna Sieć Newsletter


Już w dniach 13-14 maja odbędzie się 32. edycja konferencji PLNOG. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, gdzie będziecie mieć okazję posłuchać interesujących prelekcji prowadzonych przez czołowych specjalistów z dziedziny IT oraz ICT.
PLNOG 32

i 3 Spis treści

Zapraszam serdecznie na trzydziestą drugą edycję konferencji PLNOG, która odbędzie się już 13-14 maja w krakowskim hotelu Galaxy. Będzie to niezwykle interesujące wydarzenie, pełne merytorycznych prezentacji najlepszych specjalistów z branży IT i ICT, praktycznej wiedzy od inżynierów sieciowych, ciekawych rozmów biznesowych oraz możliwości wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami. Nie zabraknie również sesji Q&A.

Kto wystąpi na scenie PLNOGa?

Agenda konferencji zapowiada się bardzo obiecująco, pełna jest znanych i cenionych ekspertów z branży ICT. Tony Przygienda, Marek Natkaniec, Łukasz Bromirski, Tomasz Szewczyk – to tylko garstka osób, które będą gościć na konferencji.

 

Trzy ścieżki tematyczne

Organizatorzy przygotowali trzy fascynujące ścieżki tematyczne, z których każda skupia się na innym aspekcie branży telekomunikacyjnej:

  • Operatorzy – ta ścieżka dedykowana jest największym graczom na rynku. Będziesz mógł/a dowiedzieć się wielu informacji dotyczących światłowodów od Orange oraz zapoznać się z najnowszymi technologiami w branży.

  • Regulacje i Organizacja – panel skierowany do małych i dużych dostawców na rynku telekomunikacyjnym. Omówione zostaną kwestie związane z prawem, regulacjami oraz bezpieczeństwem sieci.

  • Edukacja – miejsce, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę. Prelekcje będą prowadzone przez akademickich wykładowców, liderów biznesowych oraz studentów.

 

Kod promocyjny dla czytelników

Zachęcam do dołączenia do grona uczestników z korzystną zniżką!

Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego, który daje 15% rabatu – podczas rejestracji wpisz hasło – INNASIEC15.

Świat technologii szybko ewoluuje, dlatego warto już teraz zarejestrować się na PLNOG32 korzystając z zniżki dla naszych czytelników. 😉

 

Więcej informacji o PLNOG32 znajdziesz na Facebooku, LinkedIn i Twitterze. Aby poczuć atmosferę poprzedniej edycji, zapraszam do obejrzenia relacji na YouTube.

Zapraszam do rejestracji – https://eventory.cc/event/plnog-32/tickets 

Rafał Rudewicz

Rafał Rudewicz

Specjalizuję się w rozwiązaniach Enterprise oraz Service Provider. Projektuję, wdrażam oraz naprawiam sieci dla największych firm na świecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *