Rafał Rudewicz

19 kwietnia 2023

Inna Sieć Newsletter


PLNOG 31 – Back to the roots

Akcja Partnerska | 0 komentarzy

Już 15-16 maja odbędzie się 31 edycja konferencji PLNOG. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego nie zabraknie merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów z branży IT oraz ICT.
PLnog 31 Back to the roots

i 3 Spis treści

Już 15-16 maja w krakowskim hotelu Galaxy odbędzie się trzydziesta pierwsza edycja konferencji PLNOG. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego nie zabraknie merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów z branży IT oraz ICT, praktycznej dawki wiedzy z życia inżyniera sieciowego, biznesowych rozmów i wymiany doświadczeń z kolegami po fachu, a także sesji Q&A. 

Back to the roots

Konferencja zapowiada się super ciekawie, a lista prelegentów zawiera same gwiazdy z branży ICT. Słychać, że będą m.in. Łukasz Bromirski, Michał Furmankiewicz, Adam Haertle i Tony Przygienda. Na konferencji będą trzy ścieżki tematyczne, każda poświęcona innej dziedzinie związanej z telco:

  • Operatorzy – będzie mowa o nowych technologiach i o tym, co ciekawego robi Orange ze światłowodami.
  • Dostawcy – na panelu poruszą się tematy prawne, regulacyjne i związane z bezpieczeństwem sieci.
  • Edukacja i Biznes – to miejsce, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę. Prelekcje poprowadzą wykładowcy akademiccy, liderzy biznesowi i studenci.

W tym roku konferencja nosi hasło „Back To The Roots„, czyli powrót do tego, co znane i lubiane.

Będą tam też eksperci z małych i średnich firm, więc naprawdę warto się pojawić. Cała agendka znajduje się na stronie PLNOG-a..

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać hasło – INNASIEC15. Rejestracja dostępna tutaj.

Więcej informacji o PLNOG31 można znaleźć na Facebooku, LinkedIn i Twitterze, a żeby przekonać się, jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.

Rafał Rudewicz

Rafał Rudewicz

Specjalizuję się w rozwiązaniach Enterprise oraz Service Provider. Projektuję, wdrażam oraz naprawiam sieci dla największych firm na świecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *