PLNOG 31 – Back to the roots

Już 15-16 maja odbędzie się 31 edycja konferencji PLNOG. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego nie zabraknie merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów z branży IT oraz ICT.
PLnog 31 Back to the roots

Już 15-16 maja w krakowskim hotelu Galaxy odbędzie się trzydziesta pierwsza edycja konferencji PLNOG. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego nie zabraknie merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów z branży IT oraz ICT, praktycznej dawki wiedzy z życia inżyniera sieciowego, biznesowych rozmów i wymiany doświadczeń z kolegami po fachu, a także sesji Q&A. 

Back to the roots

Konferencja zapowiada się super ciekawie, a lista prelegentów zawiera same gwiazdy z branży ICT. Słychać, że będą m.in. Łukasz Bromirski, Michał Furmankiewicz, Adam Haertle i Tony Przygienda. Na konferencji będą trzy ścieżki tematyczne, każda poświęcona innej dziedzinie związanej z telco:

  • Operatorzy – będzie mowa o nowych technologiach i o tym, co ciekawego robi Orange ze światłowodami.
  • Dostawcy – na panelu poruszą się tematy prawne, regulacyjne i związane z bezpieczeństwem sieci.
  • Edukacja i Biznes – to miejsce, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę. Prelekcje poprowadzą wykładowcy akademiccy, liderzy biznesowi i studenci.

W tym roku konferencja nosi hasło „Back To The Roots„, czyli powrót do tego, co znane i lubiane.

Będą tam też eksperci z małych i średnich firm, więc naprawdę warto się pojawić. Cała agendka znajduje się na stronie PLNOG-a..

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać hasło – INNASIEC15. Rejestracja dostępna tutaj.

Więcej informacji o PLNOG31 można znaleźć na Facebooku, LinkedIn i Twitterze, a żeby przekonać się, jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.

19 aplikacji, które musi znać każdy sieciowiec

Narzędziownik sieciowca

19 aplikacji newsletter

Najnowsze artykuły

Podsumowanie roku 2022

Podsumowanie roku 2022

W ubiegłym roku wiele się wydarzyło, zarówno złego, jak i dobrego. Ze złych rzeczy należy wspomnieć o nadal trwającej wojnie na Ukrainie. Jeśli możesz, wesprzyj ich. Sposób nie ma większego znaczenia. Z dobrych rzeczy, w okolicach marca udało się rozszerzyć współpracę...

Czy warto zdawać CCNA?

Czy warto zdawać CCNA?

Podcast w wersji wideoSłuchaj na spotifyZ podcastu dowiesz się Czy nowe CCNA to krok w dobrą stronę? Dlaczego BGP wypadło z CCNA? Czy nadal warto zdawać CCNA? Jakie mamy alternatywne egzaminy dla juniora? Czy symulacje na egzaminie to dobry pomysł? Czy junior powinien...

Jak zadbać o bezpieczeństwo BGP?

Jak zadbać o bezpieczeństwo BGP?

Podcast w wersji wideoSłuchaj na spotifyZ podcastu dowiesz się Czy czeka nas rok IPv6? Czym różnią się sieci Service Provider od sieci Enterprise? Dlaczego Border Gateway Protocol to najlepszy protokół routingu? Kiedy warto wdrożyć BGP? Jakie zagrożenia wiążą się ze...

Monitoring infrastruktury

Monitoring infrastruktury

Podcast w wersji wideoSłuchaj na spotifyZ podcastu dowiesz się Czym monitorować infrastrukturę? i dlaczego Zabbix jest najlepszą opcją monitoringu? Jakie mamy alternatywy dla Zabbixa i kiedy warto rozważyć ich wdrożenie?  Jakie wyzwania stawia wdrożenie monitoringu...

Nadchodzi PLNOG 30!

Nadchodzi PLNOG 30!

Najstarsza w Polsce, telekomunikacyjna konferencja powraca w formie stacjonarnej. Tej jesieni, 6-7 września, daj się porwać w pasjonującą kosmiczną podróż z najnowszymi technologiami i inspirującymi rozwiązaniami. Razem z najlepszymi specjalistami rynku telco...

Jesteśmy partnerem  konferencji

PLNOG
Bydgoszcz konferencja IT

O autorze

Rafał Rudewicz

Specjalizuję się w rozwiązaniach Enterprise oraz Service Provider. Projektuję, wdrażam oraz naprawiam sieci dla największych firm na świecie.

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Zapisz się na newsletter