Rafał Rudewicz

17 września 2020

Inna Sieć Newsletter


PLNOG 24 ONLINE: DevOps, Ansible, Zombie Routes! Odbierz zniżkę!

Aktualności | 0 komentarzy

Plnog 24 online

i 3 Spis treści

 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w 24 edycji konferencji PLNOG w dniach 28-29 września. Tym razem całe spotkanie zostanie zrealizowane online. Dzięki czemu straciłeś ostatnią wymówkę, aby nie dołączyć do największej branżowej imprezy, na której najlepsi eksperci dzielą się wiedzą. W tej edycji jako prelegentów spotkasz między innymi Michała Sajdaka, Marcina Marciniaka i Pawła Małachowskiego.

Czym jest POLISH NETWORK OPERATORS GROUP?

PLNOG to organizowana już od 12 lat największa branżowa konferencja skupiająca w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. 

Czy PLNOG jest dla Ciebie?

Oczywiście, że tak. Co roku podczas konferencji spotykają się osoby na stanowiskach managerskich w rozmaitych działach IT oraz inżynierowie zajmujący się między innymi zagadnieniami systemów, sieci czy bezpieczeństwa. 

Co bardzo cieszy, nie brakuje również osób, które są dopiero na początku swojej kariery lub jeszcze w trakcie studiów.

PLNOG to oprócz merytorycznych prelekcji doskonała okazja do networkingu oraz możliwość zadawania pytań ekspertom.

W programie między innymi:

  • słuszna ilość technicznych informacji z zakresu bezpieczeństwa aplikacji www przygotowanych specjalnie z myślą o sieciowcach przez Michała Sajdaka“Co każdy admin powinien wiedzieć o web security?”,
  • szczegóły wyzwań, które czekają na operatora wprowadzającego 5G – dowiecie się co dokładnie może go spotkać podczas prezentacji Krzysztofa Szarkowicza Co nowego w 5G?”,
  • kompleksowe spojrzenie na tematykę NetDevOps, narzędzia i korzyści w ramach wykładu Krzysztofa Załęskiego “Praktyczne zastosowania NetDevOps. Nirwana czy dystopia?”,
  • kontrowersyjny temat sztucznej inteligencji i związanych z nią zagrożeń, z którym zmierzy się Kamil Frankowicz“Roboty, samoloty a w nich AI i cyber – czy to nie za dużo?”.

Zainteresowany? To dopiero ułamek z całej agendy, którą przygotowano. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie konferencji https://plnog.pl/pl/plnog-live/ 

ZNIŻKA dla społeczności inna sieć:

Pamiętaj, aby zaznaczyć 28-29 września w swoim kalendarzu i podczas rejestracji skorzystaj z kodu uprawniającego do 10% zniżki na bilety – INNASIEC.

Do zobaczenia na konferencji!

Rafał Rudewicz

Rafał Rudewicz

Specjalizuję się w rozwiązaniach Enterprise oraz Service Provider. Projektuję, wdrażam oraz naprawiam sieci dla największych firm na świecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *