Rafał Rudewicz

26 kwietnia 2017

Inna Sieć Newsletter


Na dobry początek….

Aktualności | 0 komentarzy

Drogi czytelniku jest mi niezmiernie miło, że postanowiłeś odwiedzić mój blog, pozwól, że się przedstawię i opowiem Ci trochę o tym, czego możesz w tym miejscu się spodziewać.

i 3 Spis treści

Drogi czytelniku jest mi niezmiernie miło, że postanowiłeś odwiedzić mój blog, pozwól, że się przedstawię i opowiem Ci trochę o tym, czego możesz w tym miejscu się spodziewać. Nazywam się Rafał i jestem pasjonatem sieci komputerowych który oprócz wewnętrznej potrzeby poszerzania własnej wiedzy, ma ochotę dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zdecydowanie nie jestem sieciową alfą i omegą, daleko mi również do eksperta, jednakże chciałbym stworzyć miejsce wypełnione przydatnymi treściami do których sam chciałbym się zwrócić w potrzebie. Na co dzień zajmuje się monitorowaniem i reagowaniem na incydenty głównie w obszarze sieci WAN i MAN. Jeśli interesują Cię szczegóły mojej pracy zawodowej zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na Linkedin lub po prostu napisz do mnie korzystając z formularza.

Dla kogo jest ten blog?

Dla każdego kto choć trochę interesuje się sieciami komputerowymi i choć trochę chce poszerzać swoją wiedzę, Zarówno studenci poszukujący gotowych rozwiązań swoich studenckich zadań, jak i osób aktywnie działających w branży szukających prostych i zwięzłych odpowiedzi znajdą tutaj ( mam taką nadzieję) coś dla siebie.

Czego możesz spodziewać się na blogu?

  • Materiałów które pomogą Tobie i mnie przygotować się do egzaminów
  • Przykładów z budowy sieci i praktycznych rozwiązań
  • Cheatsheet’ów abyś nie musiał przeszukiwać już całego internetu
  • Własnych przemyśleń na temat sieci i tematyki która dotyczy osób pracujących lub chcących zacząć pracę jako sieciowiec

Jak często będą pojawiać się teksty na blogu?

Teksty powinny pojawiać w zależności od poruszanej tematyki, od zaledwie kilku do kilkunastu w  miesiącu. Ceniąc sobie Twój i swój czas wolałbym uniknąć składania wiążących obietnic i umieszczania na blogu treści z których jakości nie będę zadowolony. Na pierwszy ogień z pewnością pójdzie kompletny kurs CCNA oraz pewne dodatki ze stajni Nokii (poprzednio Alcatel-Lucent) w końcu ich szkolenia i sprzęt wcale nie są gorsze. Jeśli masz pomysł na artykuł, chętnie zapoznam się z Twoją propozycją. Nie wahaj się również ani chwili zadać nurtujących Cię pytań. Życzę miłej lektury i do przeczytania!
Rafał Rudewicz

Rafał Rudewicz

Specjalizuję się w rozwiązaniach Enterprise oraz Service Provider. Projektuję, wdrażam oraz naprawiam sieci dla największych firm na świecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *