Chcesz zostać specjalistą sieci komputerowych?

Świetnie! Na portalu Inna Sieć pokażę Ci jak zacząć przygodę z fascynującym światem sieci komputerowych. Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych materiałów (artykułów, newsów i recenzji), które pomogą Ci w Twojej drodze do zostania specjalistą.

Co znajdziesz na Inna Sieć?

Sprawdź darmowe materiały, dzięki którym poznasz technologie sieciowe, dowiesz się jak projektować sieci komputerowe oraz zdradzę Ci sztuczki doświadczonego sieciowca. Znajdziesz również pomocne informacje na temat rozwoju kariery w branży IT.

Technologie sieciowe

Poznaj technologie sieciowe i zbuduj solidne fundamenty. Inna sieć to artykuły dzięki, którym poznasz rozwiązania, które stanowią podstawy każdej sieci. Pisze o routing&switching, bezpieczeństwie oraz rozwiązaniach cloudowych.

w

Wywiady z ekspertami

Dlaczego miałbyś się ograniczać do jednej opinii? Pytam ekspertów z branży IT, o najciekawsze tematy. Rozmawiamy na tematy technologii sieciowych, automatyzacji sieci oraz rozwoju kariery (również poszukiwania pierwszej pracy w IT).

Newsletter

Co tydzień w poniedziałek o 10:00, wysyłam newsletter na dobry początek tygodnia. W środku znajdziesz skondensowaną wiedzę z najciekawszych materiałów, które znalazłem specjalnie dla Ciebie.

Kto tworzy Inna Sieć?

Rafał Rudewicz

Inżynier sieci, Projektant rozwiązań, czasami programista.

Cześć, jestem Rafał i tworzę dla Ciebie portal Inna Sieć. Od 6 lat zawodowo zajmuję się sieciami komputerowymi. Projektuję, wdrażam i utrzymuję infrastrukturę.

  Od początku mojej przygody z IT, wplatałem w swoją pracę elementy automatyzacji tworząc skrypty w bashu i pythonie. Uważam, że każde zadanie, które musi być wykonane więcej niż raz, powinno zostać zautomatyzowane

Gdzie znajdziesz Inną Sieć?

Na LinkedIn znajdziesz informacje o najnowszych i ciekawych artykułach oraz zapowiedź najnowszego newslettera. Znajdziesz również tematyczne serie wpisów ze skompresowaną wiedzą w pigułce, idealne na przerwę w pracy.  

FanPage Inna Sieć na facebooku. Dołącz, aby otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach na portalu i zostań członkiem rosnącej społeczności. 

 

Grupa na facebooku Pierwsze kroki w sieciach. Miejsce, gdzie dzielimy się wiedzą, rozwiązujemy wspólnie problemy oraz prowadzimy dyskusje. Dołącz do innych osób stawiających swoje pierwsze kroki w sieciach.

Inna Sieć na Twitter, wiedza zawarta w 240 znakach. Znajdziesz tutaj informacje o najnowszych artykułach, które warto przeczytać, tematyczne wątki oraz #networkjokes.

Najnowsze artykuły