Partnerzy

Dzięki wsparciu partnerów jestem w stanie przygotować materiały najwyższej jakości. Dzielimy wspólną pasję do sieci komputerowych oraz dzielenia się wiedzą. Wspólnie nieustannie podnosimy nasze standardy oby dostarczać więcej, lepiej, szybciej.

Partner diamentowy

making_movement_talk

BORG5 tworzą profesjonaliści w realizacji projektów telekomunikacyjnych z komercyjnym, inżynierskim i technicznym doświadczeniem w zarządzaniu projektami na wszystkich etapach – od koncepcji do implementacji. Dzięki specjalizacji zarówno w projektowaniu, jak i we wdrażaniu projektów sieci telekomunikacyjnych, a także bogatemu doświadczeniu w różnych scenariuszach pracujemy z szerokim zakresem technologii i wieloma dostawcami.

Aktualnie jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie i realizację około 40 projektów dla klientów z branży kolejowej.

Dotychczas zrealizowane przez BORG5 projekty odzwierciedlają nasze doświadczenie oraz umiejętności. Do naszych osiągnięć na przestrzeni ostatnich 10 lat należą m.in.:

  • Ponad 150 zakończonych sukcesem projektów infrastruktury kolejowej z wykorzystaniem technologii SDH/PDH oraz IP/MPLS.
  • Wdrożenie infrastruktury oraz usług z wykorzystaniem sprzętu Cisco, Nokia, ABB/Hitachi XMC oraz Westermo zarówno w nowych, jak i już istniejących środowiskach sieciowych.
  • Migracja i modernizacja sprzętu (ponad 12 tyś. urządzeń) oraz usług w sieciach krytycznych; likwidacja urządzeń wycofywanych z eksploatacji.
  • Podniesienie kompetencji i doskonalenie umiejętności zespołów projektowych i wdrożeniowych z wykorzystaniem wewnętrznych programów szkoleniowych.
  • Integracja Sieci Krajowej (UK Railway) w ramach przyspieszonej realizacji programu.
  • Projektowanie i wdrażanie planów Disaster Recovery dla sieci GSM-R.
  • Opracowanie metod postępowania oraz szczegółowej dokumentacji planów migracji w infrastrukturze krytycznej.
  • Projektowanie usług na styku sieci kolejowych zapewniających bezpieczeństwo zespołom pracującym zarówno na obiektach jak i poza nimi.

Dołącz do naszego zespołu.

Blog wspiera partner diamentowy

Borg5 - Diamentowy partner bloga